TESTY CAMBRIDGE DLA NAJMŁODSZYCH

Twoje dziecko uczy się angielskiego od kilku lat, ale wydaje Ci się, że postępów wciąż brak? Chcesz wiedzieć, ile już potrafi i jakie ma mocne strony? Zaufaj niezależnej ocenie ekspertów Cambridge, zapisz swoje dziecko na test!

Dlaczego my?

Złote Zgłoski – to Centrum Przygotowujące do Testów i Egzaminów Cambridge English Qualifications.

 

Zgłoskowicze przygotowują się do testów dla najmłodszych w ramach zajęć oraz piszą bezpłatne próbne testy, a osoby chętne mogą podejść do prawdziwego egzaminu w siedzibie Złotych Zgłosek.

 

Właściciele marki -czynni egzaminatorzy  - czuwają nad odpowiednim przygotowaniem Zgłoskowiczów.

 

Najlepsza szkoła języka angielskiego!

 

Poziom nauczycieli i zadowolenia dzieci i rodziców na najwyższym poziomie co roku potwierdzonym egzaminem Cambridge Assessment Center.

 

Atmosfera sprzyjająca nauce.  Motywacja i przyjemność z uczenia się.  Lubię patrzeć jak moje córki

rozwijają się i z jaką chęcią biegną na zajęcia.

 

Z całą pewnością polecam.

Joanna SoproniukDlaczego Zgłoskowicze dopytują: "A kiedy następny test?"

Na samo słowo „test” niektórym zaczynają drżeć kolana. Ale testy Cambridge dla najmłodszych są lubiane przez dzieci: są kolorowe i pełne humoru, a dobre wyniki dodają pewności siebie i motywują do dalszej nauki.

  • Dzieci kochają testy Cambridge za barwną formę przystosowaną do ich wieku i zainteresowań, zabawne zadania oraz poczucie sukcesu jakie im dają. 
  • Rodzice wiedzą na jakim poziomie zaawansowania znajduje się ich dziecko oraz ile czasu zajmie nauka do następnego poziomu. 
  • A my w Złotych Zgłoskach nie boimy się zewnętrznej oceny, dlatego co roku organizujemy sesje, na które z roku na rok zapisuje się coraz więcej kandydatów.


Sprawdź wszystkie 4 umiejętności swojego dziecka

słuchanie

czytanie i pisanie

mówienie


Chcemy, żeby po pierwszym, udanym wstępie do świata egzaminów dzieciom nie straszne były w przyszłości egzaminy na wyższych poziomach takich jak najbardziej rozpoznawalny na świecie B2 First (FCE).

A matura? Tym bardziej! Zgłoskowicze są przygotowani do matury podstawowej już nawet w wieku 13 lat, a rozszerzonej - w wieku 15!   

Coraz wyżej

Twoje dziecko może podejść do testów Cambridge w wieku 7-12 lat:

  • Pre-A1 Starters - początek przygody z angielskim 
  • A1 Movers - coraz pewniej stawiamy kroki (poziom byłego egzaminu szóstoklasisty)
  • A2 Flyers - rozwijamy skrzydła (poziom obecnego egzaminu ósmoklasisty)

 

kliknij, żeby powiększyćUzyskaj obiektywne wyniki

Po około 4-6 tygodniach KAŻDE dziecko otrzymuje nagrodę – świadectwo egzaminacyjne - ponieważ testy skupiają się na tym co dziecko potrafi, a nie czego jeszcze nie potrafi.

 

Wynik przedstawiony jest w postaci tarcz – maksymalnie 15 tarcz, po 5 za każdą umiejętność. Według specjalistów Cambridge, jeśli dziecko uzyskuje 10 tarcz, to jest gotowe przygotowywać się do testu na kolejnym poziomie.

Wszyscy nasi kandydaci zdają testy na co najmniej 10 tarcz , a niektórzy uzyskują nawet ich maksymalną ilość.


opinie zgłoskowiczów i rodziców o wynikach

Testy i egzaminy Cambridge organizujemy w siedzibie ZZ, a otuchy dzieciom dodaje nasz mops Budda
Testy i egzaminy Cambridge organizujemy w siedzibie ZZ, a otuchy dzieciom dodaje nasz mops Budda

(...) Bardzo dziękujemy za przesłanie tej fantastycznej wiadomości. W związku z wakacyjnymi rozjazdami dopiero dziś przekazaliśmy Córce informacje o wynikach. Jest z siebie bardzo dumna i szczęśliwa. Całe wakacje dopytywała czy już są wyniki i wreszcie się doczekała :)))

Anna Kowalczyk

(...) Oliwka jest bardzo dumna z siebie, podobnie i my z niej.

Radosław Dąbrowski

(...) bardzo dziękuję za przesłanie wyników egzaminu Emilki, mimo Państwa urlopu. Gdy przekazałam Emilii informację o ilości uzyskanych tarcz z poszczególnych umiejętności z nieśmiałym uśmiechem i niedowierzaniem stwierdziła: "Ale to chyba dobrze, prawda?" Po gratulacjach speszyła się, ale radość zwyciężyła. Dziękujemy za przygotowanie córki do egzaminu i życzymy by Państwa uczniowie zawsze osiągali fantastyczne wyniki.

Elżbieta Kielek

(...) Pytałam Leosia o jego wrażenia po egzaminie - powiedział, że było łatwiej niż się spodziewał i FAJNIE - chociaż początkowo trochę się obawiał i szczerzę mówiąc nie bardzo chciał do niego podchodzić. Ale Pola (starsza siostra - przyp.red.) mu wytłumaczyła, że to jest ważne :-) i sam postanowił to zrobić.

 

Z naszej strony jesteśmy szczęśliwi, że dzieci mają mądre, rozsądne podejście i się wspierają.

 

Dziękujemy za przygotowanie do egzaminu i cały rok szkolny!

Patrycja i Tobiasz

(...) Nina jest bardzo zadowolona, że przystąpiła do egzaminu. Była trochę zestresowana no ale m.in. po to egzaminy są, żeby taki stres oswajać. 


Trzymam kciuki za dobry wynik i pozdrawiam

Grzegorz Stecko

 


Najczęściej zadawane pytania

Pytanie:

Odpowiedź:

Czy szkoły państwowe uznają testy dla najmłodszych Cambridge?

Niektóre szkoły uznają takie certyfikaty wstawiając dzieciom dodatkowe dobre oceny, dając promocję do bardziej zaawansowanej grupy lub dając dobre oceny za półrocze. Naszym głównym celem jest jednak zmotywować dziecko do nauki, dać poczucie sukcesu a także zapoznać z formatem testów Cambridge, aby w przyszłości podejście do najbardziej rozpoznawalnego na świecie egzaminu B2 First (FCE) było bułką z masłem.


Pytanie:

Odpowiedź:

Czy każde dziecko musi przystąpić do egzaminu? 

Podejście do egzaminu nie jest celem samym w sobie, ważna jest też droga do celu. W trakcie przygotowań rozwijamy wszystkie 4 kompetencje językowe, poznajemy pomocne w szkole strategie egzaminacyjne i rozwiązujemy zadania testowe. Testy zawierają praktyczne zadania, z którymi uczniowie mogą mieć do czynienia na co dzień: mówienie o sobie i swoich zainteresowaniach, uzyskiwanie i podawanie różnych informacji, znalezienie ważnych informacji w tekście lub rozumienie komunikatów. 

Każdy Zgłoskowicz zapoznaje się z formatem egzaminu co pomaga zniwelować strach przed prawdziwym testem. Ostateczną decyzję można podjąć po uzyskaniu wyniku testu próbnego. Sesje egzaminacyjne odbywają się w siedzibie Złotych Zgłosek w gronie znanych Zgłoskowiczom uczniów co również pomaga czuć się pewniej. Jeśli dziecko czuje, że chciałoby podjąć wyzwanie - polecamy podejście do testu. W przypadku dużego strachu lub niepewności nie ma przymusu.


Masz więcej pytań?

Chętnie na nie odpowiemy!


Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość, a my oddzwonimy lub odpiszemy w ciągu 24 godzin.

 

78 23 84 333 - Swietłana Lewiszko

 

współwłaściciel marki i czynny egzaminator ustny Cambridge English na 8 poziomach zaawansowania