może to staromodne, ale ...

UCZYMY angielskiego STACJONARNIE!

angielski trzeba znać

Wiesz, jak bardzo angielski ułatwia znalezienie pracy, budowanie kariery czy podróże po świecie i chcesz, aby Twoje dziecko miało łatwiejszy start w przyszłość? Nie masz czasu lub cierpliwości by pomagać mu w nauce i chcesz, aby radziło sobie samodzielnie? W takim razie dobrze trafiłaś/trafiłeś!

 

Osiągnięcie poziomu samodzielności językowej potwierdzonego międzynarodowym certyfikatem B2 First (FCE) w wieku 16 lat jest u nas standardem! 

Egzaminy Cambridge

W Złotych Zgłoskach nie boimy się niezależnej oceny!


Każdy kurs począwszy od 3 klasy SP przygotowuje do testów i egzaminów Cambridge.

Intensywna nauka

* 72 lekcji

* Do 108 godzin zegarowych nauki

 

Zgłoskowicze z klas 3-6 SP co rok wchodzą o poziom wyżej, a w klasach 7 wzwyż - co dwa lata.

"Zanurzenie" w języku

W Złotych Zgłoskach uczymy MÓWIĆ, a nie przedmiotu szkolnego, dlatego zajęcia prowadzimy wyłącznie po angielsku. 


mamy ponad 10 lat!

W roku 2024 otwieramy swoje drzwi już po raz czternasty!


Po tylu latach z wielu rzeczy jesteśmy dumni.

 

Tego, jak wielu uczniów naprawdę polubiło angielski.  Ilu świetnie poradziło sobie na testach i egzaminach szkolnych.  Ilu z powodzeniem wzięło udział w konkursach i olimpiadach oraz zdobyło certyfikaty Cambridge.

 

Ale najbardziej jesteśmy dumni z tego, że niektórzy uczniowie są z nami od samego początku, a do nich dołączają ich bracia i siostry.

 

Natalia, która przyszła do ZZ 10 lat temu jako trzecioklasistka, w czerwcu 2021 z powodzeniem zdała egzamin B2 First. 

 

Oto co mówi jej mama Aneta: "Aż szkoda, że ta przygoda jakże owocna już dobiegła końca, ale cieszę się, że jeszcze Bartek z Państwem zostaje :-)" .

 

Szkoda rozstawać się ze Zgłoskowiczami, którzy są już dorośli, ale taka kolej rzeczy. 


Co potrafią zgłoskowicze?

ü  Używają żywego języka na każdych zajęciach, dlatego nie mają bariery językowej

 

ü  Dobrze sobie radzą na szkolnych zajęciach, testach i podczas egzaminów, ponieważ są do nich przygotowywani z co najmniej dwuletnim wyprzedzeniem

 

ü  Czytają książki w oryginale, słuchają muzyki, oglądają telewizję i radzą sobie na wyjazdach zagranicznych

 

ü  Uzyskują znakomite wyniki na testach i egzaminach Cambridge

 

ü   Decydują się na studia za granicą i dostają na prestiżowe uczelnie takie jak Imperial College London czy The University of Manchester

CZYTAJ WIĘCEJ


Opinie rodziców zgłoskowiczów

Nasze dwoje dzieci uczęszcza do ZZ od pierwszego dnia istnienia szkoły. Obecnie bez problemu porozumiewają się poza granicami Polski oraz np. oglądają filmy w języku angielskim. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za dobre lata :) Pełne zrozumienie, elastyczność i rodzinna atmosfera - to dało nam spokój sumienia że warto "inwestować"w taki sposób w rozwój dzieci. Szczerze polecamy Pana Dominika i Panią Swietłanę, którzy prowadzą ciekawe i urozmaicone lekcje i dla maluszków, i dla tych większych - już 17 latków :)

 

Anna Pyrka

 

opinie naszych absolwentów

Obejrzyj wywiad z Kasią i Michałem, absolwentami Złotych Zgłosek, którzy studiują fizykę w The University of Manchester oraz Imperial College London i dowiedz się, jak nauka w naszej szkole pomogła im dostać się na te prestiżowe uczelnie zagraniczne.10 składników sukcesu zz


tylko dzieci i młodzież

Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci i młodzieży.

Gwarancja kontynuacji

Jako szkoła, która istnieje w Miasteczku Wilanów od 2011 r., gwarantujemy kontynuację nauki. Niektórzy Zgłoskowicze są z nami od samego początku powstania szkoły; mamy także wielu absolwentów.


Własny lokal

W Złotych Zgłoskach odbywa się 100% zaplanowanych zajęć (także w czasie pandemii), ponieważ prowadzimy je we własnym lokalu, a nie wynajętej klasie w szkole państwowej. Nie zależymy od wycieczek szkolnych, zebrań rodzicielskich czy innych szkolnych wydarzeń.

Opieka i bezpieczeństwo

Przyjść do nas po szkole, odrobić lekcję lub poczekać na rodzica? Nie ma problemu! Nad bezpieczeństwem w poczekalni czuwa opiekunka do dzieci Pani Paulina. Powita promiennym uśmiechem, pomoże odwiesić kurtkę, znaleźć czapkę, zaparkować hulajnogę, zrobi herbatkę miętową na ból brzucha i zadzwoni do rodzica w razie potrzeby.


doświadczeni lektorzy

Zgłoskowiczów uczą tylko doświadczeni nauczyciele. Największy staż w nauczaniu - ponad 20 lat.

multimedia

Zgłoskowicze uwielbiają zabawę i naukę z tablicą multimedialną oraz oglądanie materiałów anglojęzycznych na wielkim ekranie.


Angielski na kanapach

Młodsze dzieci mają do dyspozycji przestrzenną salę, gdzie jest dużo miejsca na zabawy ruchowe. Starsi Zgłoskowicze rozsiadają się na kanapach i fotelach, co pomaga im czuć się jak u siebie w domu.

Ogródki

W ogródku – mamy ich 2! – spędzamy przerwy i nawet część lekcji, gdy pogoda nam sprzyja.


plan zajęć na miarę

Plan zajęć układamy we wrześniu wspólnie z rodzicami, aby dzieci mogły się uczyć w odpowiednich dla ich wieku i możliwości czasowych godzinach. 

wygodne płatności

Zapłacić za naukę można w ratach miesięcznych, aby nawet czwórka rodzeństwa na raz – nasz rekord! – mogła uczęszczać na zajęcia.Najczęściej zadawane pytania

Pytanie:

Odpowiedź:

Czy moje dziecko na pewno zrozumie nauczyciela mówiącego po angielsku?

 

Nasza w tym głowa, aby tak się stało. Używamy gestów, mimiki twarzy, obrazków a także dopasowanego do wieku i poziomu dzieci słownictwa, powtarzalnych zwrotów i odpowiedniego tempa mówienia, a konkretna sytuacja, przykład osobisty nauczyciela i inni uczniowie wykonujący to samo zadanie pomagają dzieciom odnaleźć się w nowej dla nich sytuacji i z czasem się przyzwyczaić (co zazwyczaj trwa nie dłużej niż kilka tygodni).

 


Pytanie:

Odpowiedź:

Moje dziecko chodziło już wcześniej na angielski. W jakiej grupie się znajdzie?

Wspólnie z metodykiem wybieramy dla dziecka odpowiednią grupę biorąc pod uwagę jego wiek oraz faktyczny poziom zaawansowania a w niektórych przypadkach także inne kryteria (np., jak dojrzałość emocjonalna dziecka, trudności w nauce itd.). Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.


Pytanie:

Odpowiedź:

Ile jest osób w grupie?

 

Maksymalnie 8. To pozwala nauczycielowi poświęcić uwagę każdemu uczniowi z osobna, ale też zorganizować ćwiczenia na mówienie w grupach i parach.


Pytanie:

Odpowiedź:

Czy jest możliwość indywidualnych zajęć?

 

Nie udzielamy korepetycji, ponieważ dzieci najlepiej się uczą i rozwijają swoje kompetencje w grupie. Na odmianę od dorosłych nie boją się popełnić błąd i „wyjść na głupka”. Odrabianie szkolnych lekcji o rozdział do przodu czyni dziecko zależnym od pomocy nauczyciela, pomaga rozwiązywać zadania do testów i zapewnia dobre oceny w szkole, ale nie uczy samodzielności językowej i nie skupia się na rozwijaniu wszystkich 4 umiejętności, na których nam zależy w Złotych Zgłoskach: rozumieniu ze słuchu, czytaniu, pisaniu i MÓWIENIU. 


Pytanie:

Odpowiedź:

Czy mam możliwość zrezygnować z kursu?

 

Oczywiście. Choć zdarza się tak bardzo rzadko, to w razie potrzeby można skorzystać z miesięcznego okresu wypowiedzenia umowy.


Masz więcej pytań?

Chętnie na nie odpowiemy!


Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość, a my oddzwonimy lub odpiszemy w ciągu 24 godzin.

78 23 84 333 - Swietłana Lewiszko (klasy 0-6)


663 83 00 20 - Dominik Rygorowicz (klasy 7+)Podoba Ci się nasze podejście do nauczania?

Wyślij zgłoszenie i zarezerwuj miejsce w grupie. Jako kameralna szkoła mamy ich ograniczoną ilość, a we wrześniu często brakuje już wolnych miejsc.