Angielski w Wielkiej Brytanii!

Wakacje z angielskim? Gdzie jak nie w Anglii? Gdzie jak nie w wyjątkowych miejscach o bardzo wysokim poziomie nauczania, sprawdzonych osobiście przez Złote Zgłoski?

Taki wyjazd to trampolina do sukcesu!

Londyn. Zapraszamy dzieci w wieku 9-12 lat do Surbiton w aglomeracji londyńskiej (5.strefa transportu publicznego) na obóz językowy z zakwaterowaniem u rodzin angielskich i pełnym wyżywieniem. W planie 25 godzin lekcyjnych angielskiego tygodniowo w małych grupach klasowych, możliwa nauka muzyki lub tenisa, oczywiście wycieczki do najciekawszych miejsc w Londynie i w okolicy oraz codzienne zorganizowane zajęcia popołudniowe. Możliwe opcje wyjazdu indywidualnego oraz grupowego.

 

Northampton. Dla młodzieży w wieku 12-17 lat posiadamy znakomitą opcję wyjazdu do Northampton w lipcu i sierpniu 2015 roku. W planie intensywny angielski na poziomach od A2 do B1+, możliwa nauka tenisa lub plastyki, wycieczki do najciekawszych miejsc, oraz możliwość spotkania nowych przyjaciół z całego świata. A to wszystko w całkowicie anglojęzycznym otoczeniu.  

Zakwaterowanie na terenie kampusu w pokojach 1 lub 2-osobowych (osobne budynki dla chłopców oraz dla dziewcząt), 3 posiłki dziennie, 2 wycieczki w tygodniu, codzienny program rozrywkowy po zajęciach z angielskiego oraz aż 27 (!!!) godzin zajęć językowych w tygodniu. 

Oxford. Dla wyjątkowo wymagających proponujemy ekskluzywny obóz w Oksfordzie, z osobnym programem tematycznych na każdy tydzień pobytu, podczas którego nauka angielskiego jest ściśle łączona tematycznie z miejscami odwiedzanymi podczas programu rozrywkowego. Przykładowo: po zajęciach językowych z marketingu odwiedzana jest fabryka samochodów BMW i analizowana jest strategia marketingowa firmy. Inny przykład: zajęcia językowe z dziedziny sportu są uzupełniane wycieczką na korty tenisowe Wimbledon albo do klubu piłkarskiego Chelsea FC. 

Bardzo dużo angielskiego (20 zajęć tygodniowo na terenie kampusu plus 8 godzin tygodniowo w trakcie wyjazdów edukacyjnych), bardzo dużo wycieczek (2 edukacyjne i jedna turystyczna tygodniowo), zakwaterowanie w dwóch opcjach (przy rodzinie lub na terenie koledżu) i oczywiście pełne wyżywienie. A co najważniejsze, zapewniony kontakt z ambitnymi nastolatkami z całego świata!

 

Ważne. W przypadku grup co najmniej 4-osobowych zapewniamy obecność osoby dorosłej ze Szkoły w roli opiekuna podczas lotów tam i z powrotem na pierwsze dwa tygodnie obozów. Szczegółowych informacji udzielamy osobiście w siedzibie Szkoły. Zapraszamy do kontaktu! 

 

Informacje o wyjazdach dla osób dorosłych na Maltę: tutaj.


Write a comment

Comments: 0