Zajęcia rozpoczęte!

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym, zarówno naszych stałych Klientów, jak i tych nowych. Wierzymy, że w powiększonym gronie każdy znajdzie dla siebie kawałek złotozgłoskowego świata w języku angielskim tak, aby w czerwcu udać się na przerwę wakacyjną z jeszcze większą wiarą w swoje umiejętności językowe.

 

Nadal prowadzimy nabór do istniejących grup oraz otwieramy nowe grupy. W poniedziałki i środy zapraszamy Uczniów z klas '0',1,4,5 i 6 szkoły podstawowej oraz z młodzież z gimnazjów i liceów. W te dni prowadzimy również zajęcia dla osób dorosłych na kursie przygotowującym do egzaminu Cambridge ESOL FCE oraz dla osób dorosłych pragnących odświeżyć podstawową znajomość języka angielskiego. Wtorki i czwartki to królestwo sześcioklasistów na ambitnym kursie już z poziomu gimnazjum. Dodatkowo zapraszamy osoby dorosłe z poziomu pre-intermediate/intermediate. W tym roku proponujemy w te dni także kurs z poziomu upper-intermediate połączony z elementami przygotowującymi do egzaminu Cambridge ESOL CAE.

 

Jeżeli nie prowadzimy jeszcze grupy Państwa interesującej, zapraszamy bez zmian. U nas grupy uczą się już w momencie zebrania się 3 osób. Wystarczy tak niewiele, by mówić lepiej po angielsku w Złotych Zgłoskach!

 

Pozostałe wpisy: tutaj.

Write a comment

Comments: 0