Zapraszamy do nauki w nowym semestrze!

Witamy serdecznie!

Zakończył się semestr zimowy roku szkolnego 2011/2012. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom osiągnięcia znakomitych wyników w nauce i już czekamy z niecierpliwością na nowy semestr, który rozpoczynamy 30 stycznia br.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznawaniem mowy Szekspira i pogłębianiem znajomości pięknego języka angielskiego do kontaktu z nami. Jesteśmy dostępni pod adresem dyrekcja@zlotezgloski.com oraz pod numerami telefonów 66 38 300 20 oraz 78 23 84 333.

Z nami każdy dzień przynosi nowe owoce nauki, a każdego naszego Ucznia traktujemy z uśmiechem, szacunkiem i życzliwością. Z nami nawet najtrudniejsze rzeczy w nauce języka angielskiego stają się proste i zrozumiałe!

 

Pozostałe wpisy: tutaj.

Write a comment

Comments: 0