Dozwolone od lat 18

Wielu dorosłych żyje z przekonaniem, że od pewnego momentu nie mogą się już lepiej nauczyć używać języka angielskiego. "Byłam na kursie FCE, ale to dla mnie za trudne","uczę się tyle lat i ciągle jestem na średniozaawansowanym", "nic już się więcej nie nauczę" to niektóre z opinii osób dorosłych uczących się mowy Szekspira. To właśnie poziom średniozaawansowany jest poziomem krytycznym, na którym można zatrzymać się na długi czas albo też wykorzystać go jako trampolinę do dalszej nauki.

W Złotych Zgłoskach pomagamy usystematyzować i utrwalić wiedzę na tym poziomie, gdyż wierzymy, że dobrze wykonana praca w tym momencie niezwykle ułatwia dalszą naukę na wyższych poziomach. U nas ten poziom to trampoliną do dalszych sukcesów.

Zapraszamy osoby dorosłe do nauki na poziomie średniozaawansowanym w poniedziałki i środy od 19:30 do 21:00. Dogodne godziny wieczorne oznaczają, że obowiązki zawodowe nie będą kolidować z pogłębianiem znajomości języka angielskiego. Czas na kolejny krok w rozwoju zawodowym!

Write a comment

Comments: 0