Oksford. How do you do, sir?


Dla kogo?


Dla młodzieży w wieku 14-17 lat. Poziomy znajomości języka angielskiego: B1-C1.


Główne zalety.


Główne zalety wyjazdu do Oksfordu to znakomita kadra osiągająca znakomite rezultaty w pracy z młodzieżą, rewelacyjny program nauki języka angielskiego zintegrowany z programem kulturalnym oraz możliwość poznania ambitnych nastolatków z całego świata.

Lokalizacja.

 

d'Overbroeck's College w 150-tysięcznym Oksfordzie, znajdującym się 100 km na zachód od Londynu. Oksford jest znany przede wszystkim jako centrum akademickie światowej sławy. Centralne usytuowanie pozwala na szybkie wycieczki czy to do Londynu, czy też do Cambridge, Windsor lub Southampton. D'Overbroeck's College jest placówką akredytowaną przez British Council.

 

Plan zajęć dnia.

 

Nowatorski program nauczania jest zintegrowany z wycieczkami w tygodniowe moduły tematyczne. Każdy moduł składa się z 2 dni poświęconych na naukę języka w określonych dziedzinach, a dzień 3 na wycieczkę w miejsca, gdzie nabyte umiejętności językowe są wykorzystywane w praktyce. Następnie cykl ten jest powtarzany w drugiej części tygodnia. Każdy tydzień nauki rozpoczyna się w środę. Planowane moduły tematyczne to: Nauka i Technologia (4-11.07), Komunikacja i Kultura (11-18.07), Biznes i Marketing (18-25.07) oraz Psychologia i Sport (25.07-01.08). Temat modułu i wycieczka są powiązane ze sobą i stanowią spójną całość. Przykładowe miejsca modułowych wycieczek to np. studio telewizyjne BBC lub klub piłkarski Chelsea FC.

 

W ciągu tygodnia odbywa się 20 godzin zajęć klasowych plus 8 godzin zajęć podczas dwóch wycieczek modułowych w grupach do 12 osób.

 

Każdego wieczora, jak i w niedzielne popołudnia odbywają się zajęcia integracyjne na terenie college'u. 

 

Zakwaterowanie/posiłki.

 

Obozowicze zakwaterowani są w domach studenckich należących do college'u w pokojach jednoosobowych lub dzielonych z maksymalnie dwoma innymi studentami. Domy studenckie są monitorowane przez osobę dorosłą cały czas podczas przebywania w nich obozowiczów a w danym pokoju zamieszkują wyłącznie osoby tej samej płci.

 

Obozowicze otrzymują 3 posiłki dziennie na terenie kampusu.

 

Cena/ dojazd w przypadku wyjazdu dwutygodniowego.

 

 

GBP 2500. Cena obejmuje wszystkie powyższe usługi oraz transfer z/na lotniska Heathrow. Dodatkowo koszt dolotu samolotem, orientacyjnie 800 zł w dwie strony z bagażem nadawanym. Minimalny czas pobytu to dwa tygodnie.

 

 

Dojazd do Oksfordu.

 

 

Samolotem na lotnisko Heathrow we wtorek poprzedzający rozpoczęcie zajęć w środę. W ramach obsługi znajdujemy najkorzystniejszą opcję przelotu dla Państwa. Odpowiedni moment na podjęcie decyzji o wyjeździe i rozpoczęciu poszukiwania lotów to najpóźniej koniec marca.