Malta, wyspa wiecznego słońca.

 

Dla kogo?

 

Dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 oraz 13-16 lat. Poziomy znajomości języka angielskiego: wszystkie.

 

Główne zalety.

 

Główne zalety wyjazdu na Maltę do szkoły International House Malta to wykwalifikowana według brytyjskich standardów kadra gwarantująca intensywne zajęcia z języka angielskiego, rewelacyjna nadmorska lokalizacja oraz bogaty program kulturalny. Obóz jest podzielony na dwie grupy wiekowe, a program obozu jest dostosowany do danej grupy wiekowej.

 

Lokalizacja.


Paradise Bay znajduje się na północno-zachodnim krańcu wyspy Malta, a sam ośrodek jest umiejscowiony bezpośrednio przy plaży, która należy do ośrodka. Niewielkie odległości na wyspie pozwalają na bezproblemowe zapoznanie się z bogatą ofertą turystyczną wyspy. Plan zajęć dnia.


Każdy tydzień obejmuje zajęcia językowe od poniedziałku do piątku w wymiarze 20 godzin lekcyjnych. W zależności od wieku dziecka mają one miejsce albo rano, albo popołudniu. Na przemian z zajęciami codziennie, oraz dodatkowo w soboty i niedziele mają miejsce wycieczki oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne, takie jak wypad na kajaki, wycieczka do Comino, dzień w La Valetcie czy też objazdowa wycieczka na Gozo, drugą największą wyspę archipelagu. Wieczorem codziennie odbywają się zajęcia integracyjne dla wszystkich obozowiczów.


Zakwaterowanie/posiłki.

 

Obozowicze zakwaterowani są w na terenie hotelu w Paradise Bay, i otrzymują 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja) w opcji Full Board.

 

 

 

 

 

 

Cena/ dojazd w przypadku wyjazdu dwutygodniowego.

 

EUR 1890 w czerwcu (135 euro / dzień) / EUR 2058 (147 euro / dzień) w lipcu i sierpniu. Cena obejmuje wszystkie powyższe usługi oraz transfer z/na lotniska i ubezpieczenie.

 

Każdy kolejny dzień pobytu kosztuje odpowiednio EUR 135 / EUR 147. Minimalny czas pobytu to dwa tygodnie.

 

PROMOCJA: w przypadku rezerwacji do 31. marca br. uzyskuje się refundację przelotu w wysokości do 150 euro.

 

Dojazd do Maltę.

 

Samolotem w niedzielę poprzedzającą poniedziałkowe rozpoczęcie zajęć. W ramach obsługi znajdujemy najkorzystniejszą opcję przelotu dla Państwa. Odpowiedni moment na podjęcie decyzji o wyjeździe i rozpoczęciu poszukiwania lotów to najpóźniej koniec marca.