Rzetelnie i systematycznie

"Dominik w sposób wyjątkowy prowadzi zajęcia - potrafi każdego nimi zainteresować, podaje mnóstwo przykładów z życia. Nie spotkałem lepszego lektora do tej pory - nie sądzę też, że kiedyś takiego spotkam."

 

Mariusz Nowaczek, Warszawa/Berlin

 

"Dominik was an excellent teacher. The lessons were very interesting and the subjects were presented in the original way. His friendly attitude to the students resulted in the good atmosphere during the classes."

 

Tomasz Jaszczuk, Warszawa


"Dominik Rygorowicz był zawsze świetnie przygotowany merytorycznie do zajęc, które prowadził niezmiernie ciekawie. Potrafił w łatwy sposób nawiązac kontakt z grupą i w bardzo przystępnie przekazac i usystematyzowac wiedze słuchaczy.

Goraco polecam osobę Dominika."

 

Łukasz Pająk, Warszawa


"It was a real pleasure to be Dominik's student and to work with. Dominik was always perfectly prepared and ready to share with students of his knowledge in very interesting, funny, encouraging way and taking into account the needs of the whole group.ominik was an excellent teacher. The lessons were very interesting and the subjects were presented in the original way. His friendly attitude to the students resulted in the good atmosphere during the classes."

 

Daniel Wicher, Warszawa


"Zajęcia prowadzone były profesjonalnie, w żywy i atrakcyjny dla słuchaczy sposób. Pan Dominik jest osobą o szerokich zainteresowaniach nie tylko lingwistycznych, stąd szczególnie w grupie zaawansowanej, mającej charakter bardziej konwersacyjny, dyskusje prowadzone w języku angielskim były zawsze interesujące, a bywało, że burzliwe.


Nasi pracownicy byli bardzo zadowoleni z zajęć prowadzonych przez Pana Dominika, świadomi stałego podnoszenia swoich kompetencji językowych"


Adam Sapulak, Dyrektor Conbest Sp. z o.o., Kraków 

 


"Jego uczniowie zgodnie twierdzą, że jest doskonałym nauczycielem. Wymagający, ale elastyczny. Kompetentny, spostrzegawczy, potrafi indywidualnie traktować swoich uczniów. Ponadto charakteryzują go takie cechy jak kreatywność, komunikatywność i ogromne zaangażowanie i rzetelność. Potrafi stworzyć miłą, przyjazną atmosferę.

 

Jego uczniowie zrobili ogromne postępy, a o tym jak Pan Dominik zaktywizował ich do nauki, niech świadczy fakt, że chcą kontynuować naukę również w czasie przerwy wakacyjnej."

 

Barbara Kohlbrenner, PR&Marketing Behr Service, Kraków

 


"Dominik nawiązuje znakomity kontakt z osobami w każdym wieku. Posiada wysokie umiejętności interakcyjne oraz niewątpliwy talent do nauczania zarówno prostych jak i zaawansowanych struktur. Zawsze wybiera zadania, które są ważne z punktu widzenia jego studentów, nawet jeśli wymagają od niego wysiłku.


Dzięki jego wspaniałym staraniom i bardzo pozytywnemu podejściu krzywa mojego uczenia uległa przyspieszeniu, a ja sam osiągnąłem natychmiastowe sukcesy w nauce języka angielskiego."


Adam Lewczuk, Warszawa


"Pan Dominik dał poznać się jako osoba bardzo dobrze zorganizowana i zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Posiada rozległą wiedzę z tematyki Business English, znacznie wykraczającą poza ramy programu objętego podręcznikami. Godnym podkreślenia jest fakt, że jako lektor prowadził zajęcia w sposób bardzo ciekawy i urozmaicony, realizował program zgodnie z założonym planem, a jednocześnie potrafił uwzględniać indywidualny poziom znajomości języka angielskiego uczestników kursu. 


Dzięki swojemu zaangażowaniu, wysokiej kulturze osobistej oraz wysokim umiejetnościom interpersonalnym i komunikacyjnym niezwykle skutecznie umiał motywować ludzi do pracy zarówno na zajęciach jak również do samodzielnej pracy w domu. Wśród uczestników kursu cieszył się wysokim autorytetem i uznaniem."

 

Krzysztof Rosolski, Warszawa


Pan Dominik Rygorowicz współpracuje z nami jako lektor języka angielskiego od ponad dwóch lat. Charakteryzuje go  sumienność, punktualność, uczciwość, obowiązkowość, oraz poczucie odpowiedzialności za system nauczania oraz postępy osoby nauczanej. Jednocześnie wymagania jakie stawia przed swoim studentem są na tyle wysokie iż gwarantują stały progres umiejętności komunikacyjnych z języka angielskiego.”


Paweł i Irena Kłoda, Warszawa


" Rekomendujemy Pana Dominika Rygorowicza do współpracy przy programach nauczania języka angielskiego.


Na podstawie zebranych opinii wśród uczestników zajęć, które prowadził Pan Dominik jednoznacznie potwierdzam wysoki stopień zaangażowania w pracę, rzetelne przygotowywanie się do zajęć, a przede wszystkim dostosowanie do oczekiwań uczestników grupy, ich zainteresowań i potrzeb związanych z nauką języka angielskiego.


W ocenach, które zebralismy po zakończonych zajęciach Pan Dominik otrzymał 5 w skali 1-5. Profesjonalne podejście Pana Dominika do wykonywanej pracy w ocenie uczestników wynika nie tylko z faktu sumiennego podejścia do zawodu lektor, ale również jego ogromnego osobistego zaangażowania.


Zawsze punktualny, uśmiechnięty i bardzo kreatywny.”

 

Agnieszka Świderska, Departament HR, First Data Polska S.A.