Efektywnie i efektownie

„Pani Swietłana Lewiszko od trzech lat uczy moją córkę  języka angielskiego.

 

To osoba, która odznacza się wysoką kulturą osobistą i punktualnością.

 

Jest lektorem, który w ciekawy sposób potrafi przeprowadzić każde zajęcia. Stosuje różnorodne metody i formy nauczania. Zwraca uwagę na indywidualne predyspozycje swoich uczniów i nawet po skończonych zajęciach udziela cennych wskazówek do dalszej pracy dziecku oraz rodzicowi.

Jest wymagająca, ale jednocześnie ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i potrafi zmotywować do nauki.

 

W przypadku mojej córki efekty widoczne są m.in. w postaci osiągnięć w szkole, a także poza nią. W maju 2010 roku córka zajęła I. miejsce w Dzielnicowym Etapie Konkursu Języka Angielskiego organizowanym przez m.st. Warszawa. Chętnie bierze także udział w literackich i plastycznych projektach w języku angielskim oraz konkursach językowych w szkole do której uczęszcza.

W ogromnej mierze jest to zasługa Pani Swietłany, która zachęca i pomaga w podejmowaniu nowych wyzwań, oraz wzmacnia wiarę we własne siły, przyczyniając się do edukacyjnych sukcesów. W czerwcu córka przystąpi do Cambridge Young Learners English Test na poziomie Movers.

 

Jako rodzic mam ogromną przyjemność patrzeć, jak moje dziecko, w miarę postępów w nauce, nabiera pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Jest to niewątpliwie efekt współpracy z panią Swietłaną Lewiszko."

 

Elżbieta, Warszawa

 


„MOJA PANI

 

Moja Pani jest bardzo miłą osobą. Często na lekcjach uczymy się jednocześnie żartując. Uwielbiam te żarty. Pani Swietłana naucza mnie z dobrych podręczników; piosenki, wiersze i wiele innych zabaw są w nim zawarte dzięki czemu praca dla nauczyciela i ucznia jest prostsza.

 

Wracając do mojej nauczycielki, uważam, że bardzo dobrze uczy angielskiego. Jest ze mną trzy lata, a ja potrafię porozumieć się z rodowitym Anglikiem czy Amerykaninem.

 

KOCHAM PANIĄ SWIETŁANĘ!”

 

Weronika, 11 lat, Warszawa


„Pani Swietlana potrafi bardzo dobrze prowadzić lekcje. Muszę przyznać, iż dużo się na nich nauczyłam. Łączyła przyjemne z pożytecznym, gdyż w elementy nauki wplatała ciekawe gry edukacyjne. Na zajęciach panowała zawsze miła i spokojna atmosfera, którą wprowadzała nasza ulubiona nauczycielka. Nigdy na nas nie krzyczała, zawsze potrafiła nam wszystko wytłumaczyć.

 

Myślę, że pani Swietlana Lewiszko sprawdziła by się nie tylko w roli nauczycielki, głównie dzięki jej wyrozumiałości i wspaniałego podejścia do dzieci i młodzieży. Dzięki niej polubiłam język angielski i trochę lepiej go poznałam.”

 

Monika, 14 lat, Warszawa 

 


„Pani Swietłana Lewiszko to obiecująca nauczycielka. Lekcje prowadzone przez panią Swietłanę były bardzo ciekawe i dużo się na nich nauczyłam. Nie wszystkie lekcje wyglądały tak samo, były zróżnicowane i pełne energii, ale też poważne i interesujące. Zawierały gry i zabawy, raz za czas był organizowany teatrzyk, w którym brała udział cała grupa. Ogólnie lekcje te bardzo mi się podobały.

 

Dzięki Pani Swietłanie jest mi łatwiej porozumiewać się po angielsku i posiadam większy zasób słów”.

 

Kasia, 13 lat, Warszawa

 


 

„Pani Swietłana pracę z naszym synem podjęła w nietypowym momencie, bo w połowie roku szkolnego. Byliśmy z mężem mile zaskoczeni tempem przyswajania wiedzy przez naszego syna, który jest dyslektykiem. W chwili obecnej nasz syn jest jednym z najlepiej uczących się dzieci w klasie w zakresie języka angielskiego i nie sprawia mu on żadnych trudności. 

 

Pani Swietłana jest bardzo miłą i konkretną osobą, która nic nie pozostawia przypadkowi. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, a także bardzo dużą skuteczność nauczania. Łatwo i bezboleśnie nawiązuje kontakt z uczniem, nawet tak nieśmiałym jak nasz syn, przez co nabrał on chęci do nauki języka angielskiego. W doskonały sposób potrafi zorganizować naukę tak, aby uczeń pracował chętnie i się nie nudził. Jest osobą opiekuńczą i zawsze gotową udzielić pomocy.

 

Mamy oboje z mężem zaszczyt polecić panią Swietłanę jako nauczyciela, gdyż jest pedagogiem z powołania, który wkłada całe serce i swoją wiedzę w pracę jaką wykonuje.”

 

Anna i Tomasz, Warszawa 

 


„Pani Swietłana jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę. Potrafi pracować pod presją i sprawdza się w sytuacjach stresowych, kiedy trzeba opanować emocje i zachować spokój. Jest osoba ambitną i otwartą na nowe wyzwania.

 

Jako rodzic ucznia wcześniej zniechęconego do prywatnej nauki języka przez nieodpowiedniego lektora miałem okazję obserwować efekty całorocznej pracy Pani Swietłany i z pełną odpowiedzialnością polecam Ją jako nauczyciela z pasją.

 

Dokonała prawie niemożliwego motywując mojego syna w taki sposób, że zaczął uczęszczać na zajęcia z chęcią. Jest osobą komunikatywną, która sprota wielu wyzwaniom i będzie w stanie spełnć oczekiwania nawet najbardziej wymagającego ucznia i rodzica.

 

W razie potrzeby proszę się ze mną kontaktować i udzielę z przyjemnością dodatkowych informacji.”

 

Krzysztof, Warszawa 

 


„Największym i najbardziej oddającym czynnikiem i miernikiem umiejętności Pani Swietłany jest ogromna radość dziecka przy rozpoczęciu zajęć i chęć ich kontynuowania przez długi okres czasu.

 

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Swietłaną.”

 

Paweł i Irena, Warszawa

 


„Pani Lewiszko dołączyła do naszego zespołu w Kliny English Courses we wrześniu 2007 roku. Była odpowiedzialna za uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum pracujących w grupach 4-6 osobowych . Przygotowywała także przestawienia z okazji Bożego Narodzenia i końca roku szkolnego .

 

Pani Lewiszko udowodniła, iż jest nauczycielem zorganizowanym i odpowiedzialnym, który posiada znakomite umiejętności motywowania młodych uczniów. W kontakcie z Rodzicami była bardzo troskliwa i taktowna.”

 

Sylwia, dyrektor Kliny English Courses, Kraków