Ciekawie i skutecznie

„Dziękuję za świetne dwa lata współpracy. Nie skłamię jeśli powiem że był Pan najlepszym nauczycielem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Naprawdę powinno być więcej nauczycieli jak Pan. Na lekcjach zawsze było miło, "lajtowo", i nawet się nie zauważało kiedy wszystko wchodziło do głowy. Tak to tylko Pan umie:)

 

Dziękuję za wszystkie miłe słowa w ocenie rocznej, oraz za całą zachętę po drodze. Wszystkie lekcje z Panem były przyjemnością, z pewnością będzie mi ich bardzo, ale to bardzo brakować w przyszłym roku.”

 

 

Aleksandra, 15 lat, Warszawa

 


"Metody nauczania pana Dominika są zróżnicowane, podczas zajęć korzystamy z książki i przerabiamy materiał gramatyczny, ale każdy dział rozszerzony jest o filmy i krótkie nagrania w języku angielskim, ćwiczenia ustne oraz słownictwo związane z tematem i nie pojawiające się w książce.

 

Mimo że zajęcia, na które uczęszczam odbywają się w grupie, każdy odnajduje się na lekcji, jest wysłuchany, a potrzeby wszystkich w grupie są spełnione. Każdy z nas może też liczyć na indywidualną konsultację i jest rozliczany według swoich możliwości. Jest to bardzo zachęcające i motywujące do nauki. Mimo że uczymy się w grupie, każdy ma wrażenie, że jego przypadek rozpatrywany jest całkowicie indywidualnie.

 

Sądzę, że metody nauczania pana Dominika skupiają się głównie na rozwijaniu możliwości odnalezienia się w dzisiejszym anglojęzycznym świecie. Pan Dominik Rygorowicz potrafi dostosować swoje zajęcia do potrzeb uczniów i koncentruje się na tym, co w danej chwili jest dla nas najważniejsze. "

 

Ida, 16 lat, Warszawa

 


"Był Pan moim najlepszym nauczycielem języka. Lekcje były zawsze ciekawie przygotowane, niebanalnie prowadzone, pełne humoru. Przez tamten rok nauczyłam się bardzo wiele, co było solidną podstawą do dalszego zdobywania wiedzy. Pana metody na tyle skuteczne, że wielokrotnie dziś przypominam sobie dzięki nim struktury gramatyczne i zasady." 

 

Beata, 16 lat, Kraków


„Cechujące go sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętnościsprawnegorozwiązywania problemów w sytuacjach stresowych, Pan Dominik Rygorowicz z powodzeniem pełnił powierzone mu funkcje. Duża samodzielność w realizacji działań czynią Pana Dominika Rygorowicza idealnym pracownikiem, głęboko zaangażowanym w działalność szkoły i identyfikującym się z nią. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Pan Dominik Rygorowicz stanowi doskonałą wizytówkę firmy zarówno w kontaktach z uczniami, jak i współpracownikami.”

 

Agnieszka, 16 lat, Warszawa 


"Pan Dominik zawsze punktualnie przychodził na zajęcia i był przygotowany do ich prowadzenia. Jego wszechstronne wykształcenie lingwistyczno-psychologiczne okazało się być niezmiernie przydatne w relacjach z uczniami i bardzo szybko stał się on naszym ulubionym nauczycielem. 

 

Pomimo koleżeńskiego podejścia, Pan Dominik potrafił jednak jednocześnie być wymagający i zachęcać nas do nauki, z powodu czego poziom całej klasy zauważalnie się podniósł. Wiedza Pana Dominika umożliwiała mu odpowiadanie na nawet najtrudniejsze pytania. Nauka była dla niego najwyższym priorytetem i zawsze zachowywał się bardzo profesjonalnie.

 

Pan Dominik cechował się wyjątkowo pozytywnym i entuzjastycznym podejściem do lekcji i języka jako kategorii naukowej, co okazało się być zaraźliwe. Jego metody nauczania okazały bardzo efektywne i zachęciły całą klasę do pogłębiania swej wiedzy oraz do uczęszczania na zajęcia."

 

Aleksandra, 22 lata, Londyn


"Niezmiernie się cieszymy z osiągnięć Patrycji. Jesteśmy z niej bardzo dumni. Jednocześnie też dziękujemy całym Złotym Zgłoskom za tak wspaniałe prowadzenie i nauczanie naszych dzieci, w tym naszej córki. Biorąc pod uwagę jej postępy w czerwcu znowu przystąpi do egzaminu na kolejnym wyższym poziomie."

 

Paula, Warszawa

 


"Dziękuję za świetne przygotowanie Matyldy. Bardzo wiele korzysta na zajęciach w Państwa szkole. Będziemy zachęcać Matyldę do podejścia do egzaminu."

 

Magdalena, Warszawa

 


„Chciałam serdecznie Panu podziękować za pracę włożoną w edukację j.angielskiego, motywowanie dzieci do nauki, ciekawy sposób prowadzenie zajęć. Syn z wielką chęcią i przyjemnością chodził na zajęcia.  Wielka szkoda, że w przyszłym roku szkolnym nie będzie Pan prowadził tej grupy.”

 

Lidia, Warszawa

 


„Jestem niezmiernie Panu wdzięczny i pełen podziwu dla Pana umiejętności - nie tylko świetnego anglisty, ale też człowieka, który umie wspaniale motywować i skutecznie nauczyć.”

 

Krzysztof, Warszawa

 


"Chciałam podziękować za wysiłek jaki Pan włożył, w naukę języka angielskiego i przygotowanie naszego syna do pierwszego poważnego egzaminu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie należy on do "łatwych" uczniów i tym większy szacunek dla Pana. Pewnie miło będzie Panu usłyszeć, że zaczął on chętnie chodzić na lekcje języka angielskiego, dopiero od momentu kiedy to Pan zaczął uczyć i dopiero wtedy zaczął tak naprawdę używać języka.”

 

Joanna, Warszawa

 


„Obserwując postępy córki w nauce angielskiego - od początkowego zniechęcenia do dzisiejszego entuzjazmu - widzę jak dużą pracę Pan wykonał. Dziękując Panu za zaangażowanie w pracy i doceniając tej pracy efekty, życzę Panu następnych sukcesów.”

Jacek, Warszawa

 


„Chciałam więc od siebie zapewnić, że jesteśmy z mężem wdzięczni za ten rok. Dla Syna jest Pan ulubionym nauczycielem i z tego co widzę nie za bardzo wyobraża sobie kogoś na Pana miejscu.”

 

Klaudia, Warszawa

 


„Pan Dominik objął opieką grupę gimnazjalistów, która miała już swoje zwyczaje, przyzwyczajenia i poglądy. Nie były to już dzieci, które zaakceptują każdą decyzję dorosłego, ale myśląca i krytyczna młodzież. Pan Dominik od początku nawiązał z nimi dobry kontakt, motywował i wymagał, ale jednocześnie stał się raczej towarzyszem w nauce niż tylko ‘belfrem’. Pracował z nimi intensywnie, stosując różnorodne, aktywne, nie zawsze standardowe metody. Na zajęciach często dyskutowali na aktualne tematy, pracowali metodą projektów, rozwijali nie tylko słownictwo angielskie, ale również umiejętność budowania wypowiedzi na różnorodne tematy.

 

W tym roku szkolnym wielu z nich rozpoczęło naukę w prestiżowych liceach i niejednokrotnie pojawiła się pokusa by ‘odpuścić’ trochę naukę języka. Pan Rygorowicz zauważał takie momenty, wspierał ich w trudniejszych chwilach, ale jednoczesnie nie obniżył poziomu oczekiwań i dzięki systematycznej pracy i rozsądnym wymaganiom motywował do pracy, co zaowocowało dalszym rozwojem językowym.

 

Myślę, że te trzy lata nauki pod czujnym okiem Pana Dominika bardzo rozwinęły umiejętności językowe naszego syna.”

 

Magdalena, Warszawa 


„Przez   cały okres, zajęcia językowe prowadzone były przez Pana Rygorowicza w sposób bardzo profesjonalny, cierpliwy i dostosowany do indywidualnych możliwości dzieci. Jeśli tylko mieliśmy jakiekolwiek pytania czy problemy Pan Rygorowicz zawsze był gotowy spotkać się z nam i je omówić. Jeśli była konieczność uzupełnienia materiału nauczyciel zawsze chętnie poświęcał na to dodatkowy czas.

 

Nasz syn, mimo wielu zajęć szkolnych i dodatkowych pozaszkolnych, zawsze bardzo chętnie uczęszczał na lekcje angielskiego a główną zasługą tego faktu był sposób prowadzenia zajęć przez nauczyciela – Pana Dominika Rygorowicza. Lekcje angielskiego były bardzo interesujące, podczas których Pan Rygorowicz wielką wagę przykładał nie tylko do nauki zasad gramatyki języka obcego ale przede wszystkim do czynnego posługiwania się językiem angielskim.”

 

Justyna i Wojciech, Warszawa 

 


„Obserwując postępy córki w języku angielskim jestem bardzo zadowolona – nie chodzi tu tylko o to, że coraz lepiej mówi, pisze, czyta książki w jęz. angielskim, ale autentycznie polubiła lekcje angielskiego. Jestem przekonana, że to zasługa P.Dominika – z jednej strony nie stwarza dystansu nauczyciel – uczeń w kontaktach, z drugiej strony bardzo konsekwentnie realizuje plan dydaktyczny. Choć oceny, które dostaje córki nie są najlepsze, to są sprawiedliwe i zawsze uzasadnione.”

 

Anna, Warszawa

 


"Moje dziecko ma szczęście uczyć się od osoby bardzo kompetentnej, doświadczonej oraz potrafiącej bardzo dobrze przekazać wiedzę, a także wymagającej. Pan Dominik zawsze szybko i skutecznie reaguje na przejściowe braki umiejętności córki. Dzięki temu miałam pełną wiedzę o postępach dziecka i mogłam wprowadzać działania zaradcze.

 

Poza tym Pan Rygorowicz cieszy się dużym szacunkiem i uznaniem oraz potrafi właściwie kształtować pozytywne zasady współpracy u dzieci oraz rodziców. Bardzo istotnym aspektem pracy Pana Dominika jest ogromny szacunek i zrozumienie dla indywidualności młodzieży, co się przejawia takimi samymi postawami pomiędzy nimi. Uważam, że Pan Rygorowicz jest niestety coraz rzadziej spotykanym urodzonym, prawdziwym nauczycielem, a nie osobą która poprawnie wykonuje swój zawód. Dzięki pracy Pana Dominika moje dziecko potrafi swobodnie porozumiewać się w języku angielskim."

 

Dorota, Warszawa 

 


"Pan Dominik Rygorowicz jako lektor dał się poznać jako osoba sumienna i obowiązkowa.

 

Wykazał się ogromnym doświadczeniem zawodowym w pracy z młodzieżą. Jest osobą otwartą i zaangażowaną, szybko nawiązuje bardzo dobry kontakt z uczniami. Ma wysokie umiejętności interpersonalne, i w swojej klasie stwarza atmosferę wzajemnej pomocy i miłej nauki języka angielskiego.”

 

Krzysztof, Warszawa


"Pan Rygorowicz posiada duży zakres wiadomości i umiejętności, które potrafi we właściwy sposób przekazać słuchaczom."

 

Małgorzata, Dyrektor Centrum Nauczania Języka Angielskiego, Kraków


"Pan Dominik Rygorowicz jest bardzo dobrze przygotowany do pracy z młodzieżą zarówno pod względem merytorycznym, jak i metodycznym. Ma bardzo dobry kontakt z uczniami i cieszy się ich uznaniem. Stosuje nowatorskie metody uwzględniające zasady aktywizacji i indywidualizacji nauczania."

 

Elżbieta, Dyrektor Zespołu Szkół, Krzeszowice 


"Pan Dominik Rygorowicz w swojej pracy dydaktycznej był nowatorski. Potrafił w atrakcyjnej formie prowadzić lekcje języka angielskiego i tym samym zachęcać uczniów do nauki. Mimo, iż był nauczycielem wymagającym - był bardzo lubiany przez uczniów."

 

Andrzej, Dyrektor Publicznego Gimnazjum, Polanka Wielka


"Pan Rygorowicz jest wymagającym, a jednocześnie wyjątkowo pomocnym nauczycielem. Wyznacza wysokie, lecz klarowne standardy osiągnięć dla swoich studentów. Zaobserwowałam, iż pomimo bezustannego motywowania swoich studentów, nigdy nie zapomina aby zapewnić im poczucie bezpieczeństwa tak, aby w pełni mogli rozwinąć swoje umiejętności.

 

Jego poczucie humoru znakomicie ułatwia mu pracę i łagodzi napięcia pomiędzy poszczególnymi członkami grupy. Dodatkowo posiada umiejętność sprawiedliwej oceny indywidualnych postępów swoich studentów. Jednym z jego największych atutów jest umiejętność pogodzenia indywidualnego traktowania studentów ze stosowaniem jednakowych standardów dla wszystkich. Dzięki temu bez problemu kreuje atmosferę wzajemnego zrozumienia, bezpieczeństwa i przejrzystości."

 

Aleksandra,  Dyrektor Szkoły Języków Obcych Aspera, Gdów

 


"Pan Rygorowicz dołączył do naszego zespołu w Kliny English Courses we wrześniu 2007 roku. Przeprowadzał zajęcia w grupach 4-6 osobowych, zarówno młodzieżowych, jak i dorosłych od poziomu początkującego do wyższego średniozaawansowanego.

 

Udowodnił, że jest znakomitym nauczycielem. Posiada bardzo wysokie umiejętności organizacyjne. Potrafi także szybko nawiązać pozytywne relacje ze swoimi studentami, a w szczególności z nastolatkami."

 

Sylwia, Dyrektor Kliny English Courses, Kraków