Dominik Rygorowicz: doświadczenie w cenie

View Dominik Rygorowicz's profile on LinkedIn
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć

W Złotych Zgłoskach  jestem odpowiedzialny za Uczniów z ostatnich klas szkoły

podstawowej oraz liceum. Jestem nauczycielem języka angielskiego po ukończeniu filologii angielskiej. Zawodowo uczę języka angielskiego od 21 lat, a pierwsze szlify językowe zdobyłem w liceum ogólnokształcącym w Kędzierzynie-Koźlu pod kierownictwem pani Marzanny Pogorzelskiej, laureatki Nagrody im. Ireny Sendlerowej "Za naprawianie świata". 

 

W trakcie swej edukacji ukończyłem także studia psychologiczne na Uniwersytecie 

Jagiellońskim, a swoje umiejętności pracy z grupami szkoleniowymi podnosiłem w trakcie ukończonej na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego Akademii Trenera Biznesu. Szczegółowe informacje na temat mojej kariery zawodowej zamieszczone są tutaj.

 

Poza nauczaniem, moim konikiem są zagraniczne wojaże. Najcieplej wspominam wyjazdy do krajów anglojęzycznych.Metropolitalna Malezja z jej monumentalnymi bliźniaczymi wieżami Petronas, rozgrzana wszechobecnym rytmem reggae Jamajkaurokliwa czarem minionych lat maleńka Malta, czy kolumbowsko dziewicza wyspa Dominika, gdzie kręcono Piratów z Karaibów, to kraje do których byłbym gotów wrócić w każdej chwili. Każda wyprawa przyniosła ze sobą ogrom kulturowych doświadczeń, które przekazuję w codziennej pracy z Uczniami, starając się im pokazać jak istotnym jest posługiwanie się językiem angielskim w dzisiejszym świecie globalnej wioski.