Doświadczony nauczyciel języka angielskiego dla dzieci

 

Pracuj z ekspertami od egzaminów językowych w Złotych Zgłoskach! Do wzięcia: praca 2 lub 4 dni w tygodniu od poniedziałku do czwartku w blokach popołudniowowieczornych w małych grupach do 8 osób. Z nami masz pewność zatrudnienia przez cały rok szkolny, od września aż do końca czerwca. Płacimy do 85 zł/60 min.

 

Pracuj bez męczących dojazdów, w sali wyposażonych w komputer,rzutnik i tablicę interaktywną wraz z pełnym wyposażeniem w materiały dydaktyczne.

 

Jeżeli szukasz stałej pracy za dobre pieniądze – wklej poniżej swoje CV z opisem doświadczenia w pracy z dziećmi na analogicznym stanowisku.

***

You can work with English language exam experts at Złote Zgłoski. 2 or 4 days a week, back to back classes Mon through Thursday in the afternoon/evening, groups up to 8 pupils. We guarantee year long employment and pay up to PLN 85/60 min.

 

No commute between classes, classrooms fully equipped with a laptop, an OHP and an interactive board plus all necessary educational aids.

 

Looking for permanent employment for good money? Paste your resume below. Please include your experience of working with children as a teacher of English.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.